پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×

همه چیز درباره برس های کارواش اتوماتیک و انواع آن

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

برس کارواش اتوماتیک علاوه بر تاثیر مستقیم بر کیفیت شستشو، با بدنه خودرو تماس مستقیم دارند. از این رو انتخاب اشتباه و یا استفاده از کیفیت پایین این برس ها می تواند به بدنه خودرو آسیب وارد نماید. از این رو شاید به جرات بتوان گفت که برس های کارواش اتوماتیک بعد از سیستم ایمنی آن مهم ترین بخش این دستگاه ها می باشند. همانطور که انتخاب صحیح و درست این برس های می تواند به رشد و شکوفایی کسب و کار شما کمک نماید، یک انتخاب اشتباه علاوه بر آسیب جدی به بیزینس، می تواند به خودروهای مشتریان و حتی به دستگاه کارواش اتوماتیک آسیب وارد نماید. در این مقاله سعی شده است تا اطلاعاتی در مورد جنس برس های کارواش های اتوماتیک و کاربردهای آن در اختیار شما قرار گیرد.

بهترین جنس برس دستگاه کارواش اتوماتیک

جنس برس های شستشو در کارواش های اتوماتیک با توجه به نوع خودرو هایی که با آن شستشو می شوند، قسمت های مختلف بدنه خودرو و به طور کلی کاربری آنها تقسیم بندی می شوند. اگرچه در مواردی این برس ها قابل جایگزینی هستند اما بهتر است هریک در محل خودرو بهره برداری گردد.

برس فوم بهترین گزینه برای شستشوی بدنه

عموما برای شستشوی بدنه خودروها با دستگاه های اتوماتیک از برس های پلی اتیلنی نازک و برس های فوم استفاده می شود. برس های پلی اتیلنی نسل قدیمی تر برس های کارواش های اتوماتیک هستند که با توجه به نرمی و انعطاف بالای خود می توانند شستشوی عمیق و با کیفیتی ارائه نمایند. این برس ها با استاندارد اروپایی حداقل قادر به شستشوی 25 هزار خودرو می باشند.

برس فوم نسل جدید برس های کارواش اتوماتیک هستند. این برس ها علاوه بر ایمنی بسیار بالا، شستشوی دقیقی را نیز ارائه می کنند. این برس های بسیار نرم به هیچ عنوان به بدنه و رنگ خودرو آسیب وارد نمی کنند و با استاندارد اروپایی قادر به شستشوی بیش از 50 هزار خودرو می باشند.

کارشناسان نظافت صنعتی توصیه می کنند تا برای شستشوی خودرو های سواری با کارواش های اتوماتیک، از برس های فوم بهره گرفت اما پایین ترین حلقه برس ها را از جنس پلی اتیلنی انتخاب نمایید. این مهم علاوه بر افزایش طول عمر برس ها موجب شستشوی بهتر و جذب آلودگی کمتر به برس های می شوند. در بخش عمده ای از کارواش های اتوماتیک راه اندازی شده توسط شرکت تخصصی پاکران این امر در نظر گرفته شده است.

علاوه بر برس هایی که اشاره شد، عموما کارواش های اتوماتیک از برس های رینگ شوی هم بهره می برند. از آنجایی که آلودگی در این بخش از خودرو بسیار بالا بوده و همچنین این آلودگی های به راحتی از سطح جدا نمی شود، در این بخش از کارواش های اتوماتیک از برس های پلی اتیلنی با ضخامت بالاتر استفاده می گردد. این برس های برای استفاده در این بخش طراحی و ساخته شده است و به هیچ عنوان آسیبی به خودرو وارد نمی نمایید.

در پابان بهتر است دقت داشته باشید که تمامی موارد اشاره شده، در مورد برس های استاندارد و با کیفیت اروپایی صادق می باشد و استفاده از برس های دست ساز و بی کیفیت می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای کسب و کار شما در پی داشته باشد. از این رو توصیه می شود قبل از اقدام به تعویض و یا خرید دستگاه کارواش اتوماتیک، تعویض برس های دستگاه و یا خرید تجهیزات کارواش با کارشناسان متخصص شرکت پیشرو پاکران تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید.

دیدگاهی یافت نشد

نظرتان را با ما در میان بگذارید