پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×

کارواش کالسکه ای؛ بهترین و کارآمدترین کارواش در ترمینال ها

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

کارواش کالسکه ای؛ بهترین و کارآمدترین کارواش در ترمینال ها

یکی از مشکلاتی که دارندگان اتوبوس ها، کامیون ها و تریلی ها با آن روبرو هستند، شستشو و نظافت آنهاست. این مشکل زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که گاها اتوبوس ها ساعت ها در صف شستشو در ترمینال ها و پایانه ها به انتظار سپری می کنند. زمانی که این وسایل نقیله در صف ها سپری می کنند از یک سو و سوی دیگر فضایی که باید به این کار اختصاص داده شود از سوی دیگر پایانه، اتوبوس داران و همچنین کارواش داران را با چالش های متعددی مواجه می نماید.

قیمت بالای زمین و همچنین کمبود فضای مناسب برای شستشوی ماشین های سنگین از دیگر چالش های پیش رو برای اختصاص فضای مناسب برای کارواش های ماشین سنگین است. از این شرکت استوبال اسپانیا از پیشگامان نظافت صنعتی در اروپا، اقدام به طراحی و ساخت کارواش های اتوماتیک سیار جهت شستشوی ماشین های سنگین نموده است. در این مقاله سعی شده است تا با عملکرد و ویژگی های این دستگاه بیشتر آشنا شویم.

کارواش کاسکه ای؛ کارواش سیار دروازه ای

همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است، این سیستم به صورت سیار و تک برسه طراحی شده است. این کارواش کوچک و سبک با روش استفاده و کاربری ساده طراحی شده است تا به راحتی برای عموم قابل استفاده باشد. از آنجایی که این کارواش سیار بوده و قابلیت استفاده در محل را دارد، برای شستشو نیاز به فضای اختصاصی، زیرسازی و فضاسازی نیز ندارد.

این دستگاه مدرن و جدید جهت شستشوی ناوگان های کوچک خودروهای سنگین، قطارهای شهری، واگن های قطارهای بزرگ بین شهری وماشین های سنگین همچون تریلی ها کاربرد دارد. مونورول بگونه ای طراحی شده تا در ده دقیقه یک شستشوی کامل انجام دهد. باتری های طراحی شده برای این دستگاه قابلیت 30 شستشوی کامل و یا 4 ساعت کار را داراست. از آنجایی که این دستگاه با نیروی باتری قابل شارژ کار می کند حافظ محیط زیست بوده و هیچگونه آلودگی ایجاد نمی کند.

دستگاه کارواش مونورول به موتور حرکتی مجهز شده است که کنترل و حرکت آن را درجهت های مختلف آسان می نماید. همچنین این دستگاه کارواش اتوماتیک ماشین سنگین دارای مخزن آب و مواد شوینده می باشد. مخزن آب 300 لیتری تعبیه شده برای این کارواش برای شستشوی 1 تا 4 دستگاه اتوبوس کافی است. بدیهی است که مقدار آلودگی روی بدنه و اندازه خودرو در این مقدار مصرف تاثیر مستقیم دارد.

ارتفاع شستشوی این دستگاه 4.26 سانتی متر است که به راحتی تمامی رنج ماشین های سنگین و ناوگان ریلی را پوشش می دهد. جنس برس های منورول پلی اتیلنی است که شستشوی عمیق و دقیقی را انجام می دهد البته این برس ها قابلیت تعویض با برس های فوم را نیز دارا می باشد. همچنین این برس عمودی قابلیت زاویه گیری داشته تا قسمت های فوقانی و خمیده را نیز به صورت دقیق تر نظافت نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر این محصول، کاتالوگ و بروشورهای مربوط به آن و همچین سایر دستگاه کارواش اتوماتیک و تجهیزات کارواش می توانید با واحد فروش شرکت پیشرو پاکران تماس حاصل نموده ویا از طریق فرم تماس، درخواست تماس نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان فروش شرکت با شما تماس حاصل نمایند.

دیدگاهی یافت نشد

نظرتان را با ما در میان بگذارید