پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×

ویژگی ها و مزایای سیستم تصفیه کارواش اتوماتیک

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

شستشوی خودرو عموماً به منظور حذف آلودگی ها و لکه ها صورت می پذیرد. اما گاهی پس از انجام عملیات شستشوی لکه هایی بر سطح بدنه باقی می ماند که سبب نارضایتی مشتریان کارواش اتوماتیک می شود. لکه های باقی مانده بر سطح پس از انجام عملیات شستشو ناشی از وجود مواد معدنی در آب و نامرغوبی آب می باشد. امروزه دستگاه های کارواش اتوماتیک مجهز به سیستم تصفیه آب می باشند که در نتیجه پس از انجام عملیات شستشوی هیچگونه رد و اثری از آب بر سطح باقی نمی ماند و نتیجه مطلوبی در پایان کار به ارمغان می آید.


سیستم تصفیه آب در کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیکسیستم تصفیه آب در کارواش اتوماتیک به کمک دو تکنولوژی اصلی اسموز معکوس و دیونیزه کردن آب به انجام می رسد. به کمک این دو تکنولوژی مواد معدنی و نیترات از آب جدا شده و این مواد به صورت پسماند دور ریخته شده و در نتیجه آب تصفیه می شود و مناسب استفاده در دستگاه کارواش اتوماتیک می باشد. از آنجا که کیفیت آب تاثیر بسزایی در عملکرد کلی سیستم کارواش اتوماتیک دارد، سیستم تصفیه با هدف بهبود کیفیت آب می تواند از ایجاد رسوبات در خروجی ها و نازل ها جلوگیری به عمل آورده و سبب افزایش طول عمر تجهیزات کارواش اتوماتیک می شود. بعلاوه آب تصفیه شده واکنش بهتری با آب داشته و شستشوی اتومبیل را به صورت مطلبو تری به انجام می رساند.

مزایای سیستم تصفیه آب در کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیکمزیت اصلی سیستم تصفیه آب، از بین بردن املاح و مواد معدنی محلول در آب می باشد که در صورت وجود در آب سبب کاهش کیفیت آب مورد استفاده در کارواش شده و وجود لکه های بسیار پس از انجام شستشوی خودرو را به دنبال دارد در نتیجه این امر سبب جلب رضایت مشتریان کارواش می شود. از آنجا که برخی از مشتریان حاضر به صرف هزینه بیشتر جهت دستیابی به شستشوی مطلوب خودرو و بدون لک بودن آن در پایان عملیات شستشو می باشند، وجود این سیستم در دستگاه کارواش اتوماتیک سبب افزایش سود دهی این مراکز می شود. بعلاوه این سیستم از ایمنی بالایی برخوردار بوده و حفظ و نگهداری از آن به آسانی صورت می پذیرد. عملیات تصفیه آب به کمک این سیستم نیاز به هیچگونه مواد شیمیایی نداشته در نتیجه هیچگونه ماده مخربی در محیط آزاد نمی نماید که این امر بیانگر سازگاری کامل سیستم با محیط زیست می باشد.

سیستم بازیافت آب در کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیکسیستم برگشت آب در کارواش های اتوماتیک به منظور مصرف بهینه آب و صرفه اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که پساب کارواش های اتوماتیک، آسیب بسیاری به چرخه محیط زیست وارد می نمایند کنترل آن از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. و با استفاده از این سیستم می توان میزان آب دور ریختنی را کاهش داد. لذا دستگاه های کارواش اتوماتیک مجهز به سیستم برگشت آب می باشند.

 

 

ویژگی های سیستم برگشت آب

این سیستم عملیات فیلتراسیون رو به طور کامل و دقیق به انجام می رساند و میزان جامدات معلق در آب را که سبب کدر شدن آن می شوند، کاهش می دهد. در صورت بازبینی زمان بندی شده این سیستم عملیات برگشت آب به چرخه شستشو در دستگاه کارواش اتوماتیک به طور منظم صورت می پذیرد.

 

دیدگاهی یافت نشد

نظرتان را با ما در میان بگذارید