پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×
کارواش اتوماتیک بدون برس

کارواش بدون برس Tracer چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

شستشوی منظم، از امور مهم در ارتباط با نگهداری از خودرو ها می باشد. روش های دستی شستشو، با توجه به زحمت این کار، زمانبر بودن آن و حجم بالای آلودگی بر روی برخی وسایل نقلیه، جوابگو نیست. در سالیان اخیر دستگاه های کارواش اتوماتیک طراحی و تولید می شوند که کیفیت و سرعت شستشو را به طور چشم گیری افزایش می دهند. در این مقاله نسلی از این دستگاه ها با نام کارواش بدون برس Tracer مورد بررسی قرار می گیرد.

 

انواع کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیکدر کنار مراکز کارواش دستی، مجموعه هایی با نام کارواش اتوماتیک وجود دارند که دارای سیستم مکانیزه و هوشمند شستشوی خودرو هستند. دستگاه کارواش اتوماتیک ، در مدل های کلی برس دار و بدون برس تولید می شود. در مدل های بدون برس، پاشش آب پر فشار از نازل های قرار گرفته بر روی ساختار دستگاه انجام می گیرد. در ماشین شوی برس دار، برس های هوشمند افقی و عمودی به دستگاه اضافه می شود. این دستگاه ها بصورت تونلی یا با ساختار دروازه ای در دسترس هستند.

 

 

معرفی کارواش بدون برس ( touchless )

کارواش بدون برسکارواش های بدون برس مدلی از کارواش های اتوماتیک هستند که بصورت مکانیزه و بدون دخالت دست، سطح خودرو را شستشو می دهند. در این ماشین شوی ها، نازل هایی بر روی ساختار دستگاه تعبیه شده که وظیفه پاشش آب و مواد شوینده را بر عهده دارند. فرآیند شستشوی خودرو در این سیستم ها با برنامه از پیش تعیین شده و بصورت هوشمند انجام می گیرد. پاشش پر فشار آب از چند نازل در بخش های افقی و عمودی چارچوب دستگاه، سبب حذف عمیق آلودگی های سطح خودرو می شود.

 

 

کارواش tracer

کارواش اتوماتیک tracerکارواش tracer، یکی از بهترین دستگاه های کارواش بدون برس می باشد. این دستگاه شامل یک ماژول شستشو به همراه یک بازوی L شکل در برگیرنده نازل های پاشش آب و مواد شوینده است. باز بودن ناحیه شستشوی خودرو موجب شده تا هر نوع وسیله نقلیه با ایمنی کامل شستشو گردد. سرعت حرکت این دستگاه توسط درایو های متغیر کنترل و از طریق سیستم نرم افزاری پیشرفته کنترل می شود. در نتیجه فرآیند شستشو بطور موثر و بسیار سریع انجام می گیرد. امکان انتخاب گزینه های متعدد مانند پاشش مواد شوینده مختلف، واکس، فوم و  .. نیز برای این کارواش بدون برس فراهم شده است. سرعت بالای شستشو از مزیت های مهم این دستگاه نسبت به مدل های برس دار و کارواش های دستی می باشد.

 

ویژگی ها و بخش های مهم کارواش اتوماتیک tracer

بخش های مهم کارواش اتوماتیک tracer عبارتند از :

کارواش اتوماتیک1-سیستم خشک کن : سه خشک کن 5/7 کیلوواتی با عملکرد بسیار سریع

2- تامین کننده آب : یک مجموعه 3 تایی پمپ با نرخ جریان آب 126 لیتر با فشار 70 بار – خروجی های آب استیل ضد زنگ

3- حرکت 360 درجه : حرکت 360 درجه بازویی دستگاه به دور خودرو به منظور فراهم ساختن امکان شستشوی انواع خودرو ها – حرکت دقیق در طول فرآیند شستشو به منظور حداقل کردن مصرف آب و مواد شوینده

4- ایمنی : سیستم ایمنی پر توان برای اجتناب از برخورد دستگاه با آینه بغل یا بخش های دیگر ماشین سنگین – این سیستم هنگامیکه که یک مانع در مسیر خود پیدا می کند، بازویی پاشش محلول شستشو را باز می کند و موقعیت دقیق مانع را به خاطر می سپرد تا در مسیر به آن برخورد نکند.

 

کاربرد های دستگاه کارواش بدون برس tracer

کارواش بدون برس tracer دارای یک چارچوب L شکل با قابلیت حرکت 360 درجه است. بنابراین قادر است انواع وسایل نقلیه از خودرو های سواری، اتوبوس و کامیون گرفته تا خودرو های لیفتراک و ماشین حمل زباله را شستشو دهد. پاشش پر فشار آب و مواد شوینده امکان شستشوی موثر آلودگی های موجود در بدنه و شکاف های ماشین های زباله ها و خودرو های مورد استفاده در ساختمان سازی را فراهم نموده است.

 

دیدگاه ها

 1. اردیبهشت 15 1397 at 7:10 ب.ظ
  admin

  سلام قیمت این کارواشtracer چنده؟

  1. اردیبهشت 18 1397 at 9:03 ق.ظ
   admin

   سلام. لطفا جهت آگاهی از قیمت دستگاه ها با شماره 88999400-021 تماس حاصل فرمایید.

نظرتان را با ما در میان بگذارید