پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×
جت واش از بهترین تجهیزات کارو.اش دستی

معرفی تجهیزات کارواش جدید ایستوبال با نام N’JOYAVANT

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

ایستوبال ارائه دهنده انواع تجهیزات کارواش و مدل های مختلف کارواش اتوماتیک است. این شرکت تجهیزاتی با نام جت واش را برای شستشوی دستی خودرو ها بصورت حرفه ای و توسط خود مشتریان طراحی نموده است. نسل جدید جت واش ها با نام N’JOYAVANT به تازگی توسط ایستوبال ارائه شده که ویژگی ها و انعطاف پذیری بسیاری را برای سازگاری با نیاز های مشتریان فراهم می آورد. برنامه های شستشوی متنوعی برای این تجهیزات کارواش در نظر گرفته شده تا فرآیند شستشو را به یک تجربه منحصر به فرد برای مشتریان تبدیل کند. در این مقاله جزئیات بیشتری از این نسل جدید جت واش ایستوبال تشریح می شود.

معرفی جت واش N’JOYAVANT

این محصول جدید ایستوبال که با نام N’JOYAVANT شناخته می شود، شستن خودرو توسط خود مشتری را با تجهیزات حرفه ای تسهیل و حرفه ای تر نموده است. صرفه جویی در مصرف انرژی، مصرف کمتر آب و مواد شوینده بدون کاهش بازدهی شستشو و به خطر انداختن رضایت مندی مشتری ویژگی های بارز این تجهیز به حساب می آیند. آخرین        نوآوری های فن آوری در ساخت این دستگاه استفاده شده تا بهترین عملکرد شستشو فراهم آید. راه حل های نظافتی ارائه شده با این دستگاه آنرا به یک دستگاه کارآمد در بازار رقابتی امروز تبدیل نموده است.

جت واش از بهترین تجهیزات کارواش دستی
    جت واش از بهترین تجهیزات کارواش دستی

ویژگی های جت واش N’JOYAVANT

جت واش n’joyavant به گونه ای طراحی شده که ویژگی های منحصر به فرد آن کاملا مطابق با نیاز مشتری است. برای این دستگاه 8 برنامه در نظر گرفته شده که کاربر بتواند به دلخواه و با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب نماید. برای نظارت آسان بر عملکرد شستشوی خودرو توسط این کارواش ، یک پنل الکتریکی با صفحه نمایش فراهم شده است. این صفحه نمایش رنگی عملکرد لمسی داشته و کاربر به راحتی می تواند بر فرآیند شستشو و برنامه ها مدیریت کند. محلی برای تزریق مواد شوینده بر روی دستگاه تعبیه شده تا در صورت نیاز آنرا پر نمود. مزیت مهم این جت واش به مانند سایر دستگاه های کارواش حرفه ای این نسل، فضای کم اشغال شده است. در نتیجه کسب و کار های با فضای محدود می توانند از این تجهیزات استفاده نمایند.

گزینه های اختیاری n’joyavant

تعدادی از تجهیزات کارواش برای تکمیل و ارتقای کاربرد این جت واش طراحی و ارائه می شوند. سیستم های پایانه پرداخت هوشمند یکی از این تجهیزات است که عملیات پرداخت را ساده و بدون اپراتور نموده است. نگهدارنده چرخ دوچرخه یکی دیگر از تجهیزات کارواش است که عملیات شستشوی این وسیله را تسهیل می بخشد. نگهداری ایمن موتور سیکلت روی پایه آن نیز تجهیزاتی ارائه می شود. گان های دارای قابلیت تنظیم فشار یکی دیگر از تجهیزات اضافی کارواش n’joyavant می باشد. سیستم گرمکن آب و چراغ های راهنما و ایمنی نیز برای این مدل از کارواش جت واش فراهم شده است.

تجهیزات نگهدارنده موتور سیکلت جت واش
          تجهیزات نگهدارنده موتور سیکلت جت واش

دیدگاهی یافت نشد

نظرتان را با ما در میان بگذارید