جهت سهولت در امر نظافت خودرو و بالا بردن کیفیت شستشو، می توان از سیستم های مکانیزه جانبی نیز علاوه بر دستگاه کارواش استفاده نمود. دستگاه های مکانیزه کارواش در کنار دستگاه های کارواش اتوماتیک و سیستم های شستشوی دستی طراحی و ساخته شده اند تا وسایل جانبی اتومبیل ها و نواحی غیر قابل شستشو توسط کارواش اتوماتیک را تمیز نمایند. هنگامی که یک ماشین شستشو شده و پاکیزه می گردد، تمایل به تمیزی کل نواحی، مانند نواحی زیرین و لوازم داخلی خودرو نیز افزایش می یابد. کفپوش خودرو، صندلی ها، داشبورد و سایر نواحی از جمله مهترین لوازم داخلی خودرو هستند که باید به صورت جداگانه و با دستگاه مخصوص نظافت گردند.

مزایای سیستم های مکانیزه کارواش
دستگاه های مکانیزه ای که برای نظافت و شستشوی لوازم جانبی خودرو تولید گشته اند علاوه بر این که این قطعات را با کیفیت بسیار زیادی تمیز می کنند، سبب کاهش مصرف آب و کاهش فشار بر کاربران خواهد شد. تجهیزات مکانیزه کارواش قابلیت های منحصر به فردی دارند که آن ها را انعطاف پذیر می گرداند و به گونه ای طراحی شده اند که برای استفاده در محیط هایی که با محدودیت فضا رو به رو هستند و هم چنین محیط هایی که با آب و رطوبت تماس دارند، مناسب هستند.

ویژگی های سیستم های مکانیزه کارواش
یکی از تجهیزات جانبی برای شستشوی لوازم جانبی خودرو، دستگاه مکانیزه شوینده زیرپایی و کفی می باشد. این دستگاه که هم در کنار کارواش اتوماتیک و هم کارواش دستی یعنی شوینده فشار قوی، مورد استفاده قرار می گیرد برای شستشوی اتوماتیک کفی خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مهمترین ویژگی های این دستگاه می توان به صرفه جویی در مصرف آب و سرعت بخشیدن به عملیات نظافت اشاره نمود. دستگاه زیرشویی خودرو قادر به شستشوی انواع زیرپایی با جنس های مختلف و ابعاد متفاوت می باشد. خشک کردن زیرپایی پس از شستشو از مزایای این نوع دستگاه ها می باشد که باعث می شود زمان اضافی صرف خشک شدن زیرپایی نگردد.

نمایش یک نتیجه