R+M/Suttner

گروه صنعتی R+M/Suttner آلمان، با بیش از 50 سال فعالیت در حوزه طراحی، تولید و توزیع تجهیزات و لوازم جانبی تخصصی کارواش، یکی از سرآمدان عرصه تولید و توزیع تجهیزات حرفه ای شستشو و نظافت صنعتی در سطح جهان به شمار می رود. این شرکت در میان افراد متخصص، نامی شناخته شده است و در حیطه کاری خود، طرفداران زیادی دارد. محصولات این شرکت دارای استانداردهای بالایی بوده و با کیفیت بسیار مناسبی تولید می شوند. به موجب کیفیت ممتاز تجهیزات ارائه شده توسط این کمپانی و همچنین نوآوری های بکار رفته در محصولات، R+M توانسته سهم قابل توجهی از بازار تجهیزات جانبی کارواش را در اختیار بگیرد. در حال حاضر با توجه به تولیدات گسترده و وجود 30,000 قطعه متنوع در سبد کالایی ایـن شـرکت، نیازهـای بسیـاری از تولیـدکنندگان دستگاه‌های شوینده فشارقوی، توزیع کنندگان قطعات و فروشندگان متخصص در بیش از 75 کشور دنیا، توسط محصولات ساخت R+M تأمین می شود.

محصولات متنوع R+M
R+M در زمینه محصولات مدرن نظافتی در سطح جهان پیشرو می باشد. این شرکت تولید کننده اجزای شوینده های صنعتی، قطعات یدکی و لوازم جانبی آن ها می باشد. محصولات مختلف این شرکت شامل ست لنس های کامل پاشش فوم و شستشو، لنس زیرشویی خودرو، نگهدارنده لنس، شیلنگ فشار قوی، اسپری پاشش مواد شوینده، دستمال میکروفایبر جهت نظافت سطوح خودرو و ابزار هایی از این قبیل می باشد.

دلایل استفاده از محصولات R+M
تجهیزات پیشرفته این شرکت که برای عمل شستشوی خودرو مورد استفاده قرار می گیرند، علاوه بر سهولت در عملیات نظافت، موجب صرفه جویی در مصرف آب و کاهش مصرف مواد شوینده می شوند. استفاده از چنین تکنولوژی هایی باعث تسریع در عملیات شستشو می شوند. این مزایا باعث شده است متخصصان این حوزه به چنین دستگاه ها و تجهیزات مدرن روی بیاورند تا بتوانند امور خود را به بهترین نحو انجام دهند و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

Showing 1–16 of 34 results, including child brands