پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×

اهمیت استفاده از واکس در کارواش اتوماتیک

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

شستشو و نظافت سطوح بدنه خودرو ها به منظور حفاظت از رنگ بدنه و در نهایت محافظت از سطوح بدنه خودرو ها امری ضروری و لازم می باشد. عدم شستشوی موثر و با کیفیت سطوح بدنه خودرو ها و حذف آلاینده ها از روی بدنه خودرو نه تنها جلوه ظاهری آنها را کاهش می دهد بلکه در اثر ماندگاری بلند مدت آلاینده های اسیدی چون فضولات پرندگان و بقای حشرات بر روی سطوح بدنه موجب خوردگی رنگ شده و در نهایت سطوح فلزی بدنه خودرو را در معرض تماس مستقیم با فضای بیرون قرار می دهد. تماس مستقیم سطوح فلزی با هوا موجب خوردگی و پوسیدگی آنها می گردد. از این رو شستشو و نظافت موثر و با کیفیت خودرو ها از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد که عملا با استفاده از شیوه های دستی و سنتی امکان پذیر نبوده و نم تواند از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد. در حالیکه استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک که به شیوه ای کاملا مکانیزه عملیات شستشو و نظافت خودرو ها را انجام می دهد گزینه ایی مناسب برای شستشو و نظافت خودرو ها می باشد.اهمیت استفاده از دستگاه کارواش اتوماتیک در شستشو و نظافت خودرو ها

کارواش اتوماتیکبهترین گزینه برای شستشو و نظافت خودرو ها استفاده از دستگاه های کارواش اتوماتیک می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده شده به سطوح را نظافت می نمایند. حذف موثر آلاینده ها از روی سطوح بدنه خودرو های سبک و سنگین تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید آنها دارد. استفاده از مواد شوینده و شامپو در کنار پاشش پر فشار آب نقش مهمی در ارتقا کیفیت شستشو دارد. از جمله ویژگی های نسل جدید دستگاه های کارواش اتوماتیک می توان به ابعاد کوچک آنها رد مقایسه با نمونه های تونلی دستگاه کارواش اشاره نمود که موجب کاهش فضای لازم برای نصب و راه اندازی آنها می گردد. از دیگر ویژگی های شستشوی خودرو ها با دستگاه های کارواش اتوماتیک می توان به تجهیز این دستگاه ها به سیستم خشک کن اشاره نمود. استفاده از سیستم خشک کن در دستگاه های کارواش مکانیزه علاوه بر اینکه زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد، مانع از ایجاد لکه های ناشی از خشک شدن آب می گردد. دستگاه های کارواش اتوماتیک به منظور حفاظت بیشتر از رنگ بدنه خودرو و تسریع در عملیات خشک نمودن از پاشش واکس بر روی بدنه خودرو استفاده می نمایند.

اهمیت استفاده از واکس بر روی سطوح بدنه خودرو ها

واکس ماشین در کارواش اتوماتیکبررسی های انجام شده در سال های اخیر نشان می دهد که اشعه UV خورشید می توانند آثار مخربی بر روی سطوح بدنه و رنگ خودرو ها داشته باشد. این در حالیست که استفاده از واکس بر روی بدنه خودرو ها با ایجاد پوشش محافظ بر روی سطوح بدنه مانع از وارد آمدن آسیب بر پوشش بدنه می گردد. ایجاد لایه واکس و پوشش محافظی کارآمد با استفاده از شیوه های سنتی از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و نمی تواند به صورت کامل و یکنواخت تمامی بخش های بدنه خودرو را پوشش دهد. استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری دستگاه های کارواش اتوماتیک که توانایی پاشش واکس بر روی بدنه خودرو ها را دارند می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی بخش های بدنه خودرو را پوشش می دهد. علاوه بر این واکس پاشش شده بر روی سطوح بدنه خودرو ها موجب تجمیع قطرات ریز آب و ریزش آنها از روی بدنه خودرو ها شده و زمان لازم برای خشک شدن خودرو را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد. از دیر مزایای استفاده از واکس بر روی بدنه خودرو ها می توان به افزایش دید راننده در بارندگی اشاره نمود که موجب تجمیع و ریزش قطرات باران از روی شیشه ها شده و از این رو میزان دید راننده را در هوای بارانی به میزان قابل ملاحظه ایی افزایش می دهد.


 

لینک های مفید

کارواش تمام اتوماتیک : فهرست محصولات

دیدگاه ها

 1. مرداد 23 1396 at 12:14 ق.ظ
  admin

  واکس کارواش اتوماتیک به صورت دستی هم قابل استفاده هست؟

  1. مرداد 26 1396 at 10:39 ق.ظ
   admin

   با سلام
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واکس خودرو، با شماره 88999400 تماس حاصل فرمایید.

نظرتان را با ما در میان بگذارید