پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×
کارواش اتوماتیک

معرفی عملکرد دستگاه کارواش اتوماتیک TWASH 10

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

زمان و کیفیت خدمات از فاکتور هایی هستند که برای هر فردی دارای اهمیت است. این موضوع در ارتباط با فرآیند شستشوی خودرو نیز صدق می کند و افراد ترجیح می دهند از ابزار یا تجهیزی استفاده نمایند که وقت کمی از آن ها بگیرد و کیفیت مطلوبی نیز اراده دهد. کارواش اتوماتیک تونلی یکی از تجهیزات به حساب می آید که با ویژگی های خاص و برتر، جایگزین ایده آلی برای کارواش های دستی یا روش های سنتی شستشوی خودرو شده است.

 

کارواش اتوماتیک تونلی

دستگاه کارواش اتوماتیک دارای یک سیستم مکانیزه برس زنی و پاشش آب است که کاربر در انجام آن دخالتی ندارد. مدل تونلی این دستگاه دارای یک تونل چند بخشی که خودرو با حرکت بر روی ریل سیستم، از این بخش ها عبور می کند. در هر بخش فرآیند های مختلف شستشو با توجه به برنامه از پیش تنظیم شده انجام می گردد. این بخش ها شامل چند مرحله از جمله مرحله برس زنی مکانیزه بوسیله برس های افقی و عمودی، شستشو با نازل های چند تایی، واکس زنی و خشک کن می شوند. در کارواش تونلی، راننده با توجه به علائم دستگاه وارد تونل شده تا کانوایر سیستم، خودرو را به بخش های مختلف وارد نماید.

 

معرفی کارواش تونلی TWASH 10

کارواش تونلی TWASH 10  یک دستگاه مکانیزه هوشمند شستشوی خودرو است که توسط شرکت ایستوبال طراحی و تولید می شود. این دستگاه و سیستم اتوماتیک شستشوی خودرو، برای تمیز کردن سریع و با کیفیت انواع خودرو های سواری طراحی شده است. حداقل طول تاسیسات دستگاه 9.3 متر می باشد که با توجه به نظر سرمایه گذار برای افزودن بخش های اضافی شستشو و ماژول های پاشش واکس، به حدود 16 متر نیز می رسد. سیستم نرم افزاری هر بخش به گونه ای تنظیم شده که با حرکت ریل هماهنگ باشد تا نتیجه مطلوبی در نهایت بدست آید.

 

ساختار کارواش

همانطور که ذکر شد، ساختار کارواش اتوماتیک شامل ماژول ها و بخش ها مختلف، بخش ورودی و خروجی، علائم هشدار دهنده و ریل حرکت دهنده خودرو می باشد.

پنل کنترلی

به مانند کارواش های دروازه ای، برای این نوع کارواش نیز یک پنل کنترلی لمسی فراهم شده است. این پنل لمسی، بسیار کاربر پسند بوده و بوسیله آن می توان برنامه مورد نظر شستشو را انتخاب کرد.

برس های با کیفیت

ماژول برس زنی استاندارد دستگاه دارای برس های نرم افقی است که خودرو را به طور کامل در بر می گیرند. این ماژول با افزوده شدن برس های شیب دار عمودی، کیفیت دو چندانی ارائه می دهد. هم پوشانی برس های این کارواش تمام اتوماتیک تونلی سبب شده تمامی بخش های بدنه خودرو بطور کامل تمیز شوند.

سیستم خشک کن پر قدرت

ماژول خشک کن کارواش اتوماتیک TWASH10 دارای توربو فن می باشد که هر کدام توان 4 کیلو وات دارند. این موتور ها دارای نرخ جریان هوای بالا و سرعت چرخش پایین 1500 دور در دقیقه هستند. نازل های افقی با طراحی منحصر به فرد، خودرو را در اندک زمانی خشک می کنند.

 

کارواش تونلی

 

انواع مدل ها

مدل های مختلف قابل ارائه کارواش اتوماتیک تونلی TWASH10 شامل موارد زیر می شوند :

9.3 متر : مدل 3 برسه به همراه رینگ شوی، آبکشی نهایی، پاشش واکس و خشک کن

10.9 متر : بخش جداگانه خشک کن می تواند اضافه شود.

12.5 متر : برس های عمودی مستقل قابل نصب هستند.

14.1 متر : برخورداری از تمام امکانات ذکر شده

15.8 متر : فضای بزرگتر برای انجام واکس زنی بهتر

این مدل ها بسته به ظرفیت و ابعاد تا 30 خودرو در ساعت را می توانند شستشو و خشک نمایند.

دیدگاه ها

 1. شهریور 26 1397 at 7:10 ب.ظ
  admin

  قیمت کارواش Twash10

  1. مهر 03 1397 at 9:28 ق.ظ
   admin

   سلام. جهت آگاهی از قیمت دستگاه ها لطفا با شماره 88999400-021 تماس بگیرید.

نظرتان را با ما در میان بگذارید