پیشرو پاکران
در حال بارگزاری...
×
نمایشگاه automechanika

معرفی کارواش اتوماتیک تونلی TWASH 30

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

کارواش اتوماتیک نسل جدیدی از سیستم های شستشوی خودرو است که دارای ساختار مکانیزه و هوشمند و عملکرد سریع و بی نقص می باشد. شرکت ایستوبال از برند های معتبر دنیا در زمینه تولید این دستگاه هاست که هر ساله از یک یا چند سیستم جدید رونمایی می کند. دستگاه کارواش تونلی TWASH 30 جدید ترین کارواش این شرکت است که در نمایشگاه اتومکانیکا 2018 از آن رونمایی می شود. در این مقاله این ماشین شوی بررسی و معرفی می گردد.

معرفی کارواش اتوماتیک

دستگاه کارواش اتوماتیک دارای سیستم مکانیزه برس زنی و پاشش آب بر روی خودرو می باشد. این دستگاه، کاربر دخالتی در انجام فرآیند شستشو ندارد و فقط بخش های مد نظر مشتری را تنظیم می کند. کارواش دروازه ای و تونلی مدل های مختلف این سیستم شستشوی خودرو از نظر ساختار و نحوه انجام عملیات هستند. در کارواش دروازه ای، دستگاه یک ساختار دروازه ای دارد که بر روی آن نازل های پاشش آب و مواد شوینده و برس ها قرار گرفته اند. در این ماشین شوی، خودرو ثابت است و ساختار دستگاه بر روی یک ریل حرکت می نماید. در کارواش تونلی وضعیت متفاوت بوده و خودرو بر روی یک ریل حرکت می کند تا به بخش های ثابت کارواش مانند برس زنی، پاشش آب و خشک کن برسد.

 

نمایشگاه اتومکانیکا 2018

نمایشگاه automechanika  نمایشگاه بین المللی تخصصی خودرو می باشد. این نمایشگاه محلی برای دیدار فعالان صنعت خودرو و بخش های جانبی مرتبط با این وسیله نقلیه است. بخش کارواش یکی از بخش های مهم این نمایشگاه می باشد. در این بخش برند های معتبر دنیا، جدیدترین سیستم های شستشوی خودرو را عرضه می نمایند.

 

کارواش
نمایشگاه automechanika

رونمایی از محصولات جدید ایستوبال در نمایشگاه اتومکانیکا

محصول جدید شرکت ایستوبال، کارواش تونلی TWASH30 می باشد که قرار است در نمایشگاه اتومکانیکا 2018 رونمایی شود. این دستگاه از آخرین تکنولوژی های موجود بهره برده تا اثربخشی و نتیجه ایده آلی داشته باشد. سیستم بازیابی آب جدید، مواد شیمیایی جدید، کارواش مخصوص خودروهای سنگین که با کارواش دروازه ای معمول قابل شستشو نیستند، جت واش جدید و سیستم تنظیم میزان پاشش مواد شوینده از دیگر محصولات ایستوبال در این نمایشگاه هستند.

معرفی کارواش اتوماتیک TWASH30

این دستگاه کارواش تونلی، با طراحی ویژه ترکیبی از تکنولوژی و تنوع عملکرد کارواش دروازه ای MNEX 32  را ارائه می دهد. کارواش جدید شرکت ایستوبال بسته به طول آن ( از 12/5 تا 32 متر) و سرعت بازیابی آب، در مدل های سه برسه تا 60 خودرو در ساعت و در مدل های 5 برسه تا 80 خودرو در ساعت را شستشو و خشک می نماید. این دستگاه همچنین دارای گزینه ها و برنامه های شستشوی متنوعی بوده و مشتری را راضی نگه می دارد. فرآیند پیش شستشو، آبکشی، خشک کردن، برس زنی و واکس زدن بدنه از بخش های مختلف کارواش تونلی جدید ایستوبال می باشند.

ویژگی های خاص کارواش تونلی TWASH30

کارواش اتوماتیک تونلی جدید شرکت ایستوبال، قابل تجهیز به یک تجهیز فشار قوی برای کل عملیات یا فقط شستشوی چرخ ها می باشد. بعلاوه گزینه هایی مانند زیر شویی و آبکشی اثرات باران برای این دستگاه فراهم شده است. برس های افقی این دستگاه نیز امکان شستشوی کامل و موثر پشت خودرو را فراهم می کنند. برای خشک کردن سطح خودرو، این کارواش دارای یک سیستم دمنده خشک کن افقی است. دیگر ویژگی های این کارواش عبارتند از :

1-یک سیستم ایمنی که برس های عمودی را باز می گذارد تا در صورت فشار بیش از حد، خودرو به جلو حرکت کند.

2-صرفه جویی در مصرف آب تا 10 درصد در مقایسه با مدل های قبلی

3- صرفه جویی در مصرف انرژی به علت برخورداری از موتور پیشرفته و کم مصرف

 

کارواش اتوماتیک
کارواش تونلی TWASH30

دیدگاه ها

 1. مرداد 12 1397 at 12:49 ق.ظ
  admin

  بسمه تعالی

  سلام
  بیزحمت قیمت آنالیز یک دستگاه تا مرحله راه اندازی و آموزش برای سواری ها و یک دستگاه برای انواع اتومبیل های سنگین اتوبوس و کامیونها و تاریخ تحویل و نصب در استان مازندران و استان کرج مارلیک اعلام فرمایید زیر ساخته‌ای مایحتاج را تشریح فرمایید نحوه تسویه حساب را اعلام فرمایید ظرفیت هر کدام را اعلام فرمایید

  با کمال تشکر و احترام
  م. ر. م. اسکویی

  1. مرداد 25 1397 at 12:54 ق.ظ
   admin

   سلام. جهت دریافت طرح توجیهی، نوع دستگاه ها و قیمت آن ها با شماره 88999400-021 تماس بگیرید. با تشکر

نظرتان را با ما در میان بگذارید